Wolfberry Wolfberry Kustovnice čínská 100% šťáva 250 ml Wolfberry

Wolfberry Wolfberry Kustovnice čínská 100% šťáva 250 ml

135 Kč

Vaše možnosti obohacující Wolfberry Wolfberry Kustovnice čínská 100% šťáva 250 ml od předního výrobce Wolfberry - tento produkt koupíte výhodně za 135.00 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wolfberry

Tradiční bestseller, Wolfberry Wolfberry Kustovnice čínská 100% šťáva 250 ml od Wolfberry - tento artikl nakupujte levně za 135 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Wolfberry šťáva z kustovnice čínské je nejvyšší jakosti, protože plody ze kterých se vyrábí, se pěstují v oblasti čínské provincie Ningxia, která je proslulá nejkvalitnějšími plody této rostliny na světě.

Kustovnice čínská je asi 150 cm vysoký keř s oranžovými plody a roste v jihovýchodní Asii od subtropů až po Himaláje. Půda, na které se jí v této oblasti daří, je obzvlášť bohatá na minerály, mnoho řek a potoků navíc zajišťuje celé úrodě maximální množství dalších látek, které jsou prospěšné pro lidský organismus. Při zpracování šťávy je kladen vysoký důraz na kontrolu a uchování mimořádných vlastností plodů goji.

Na jeden litr 100% goji šťávy je potřeba 6 kg zralých plodů goji. Šťáva je bez přidaných barviv, konzervačních látek, bez cukru a je pasterizována při 80°C.

O rostliny goji se místní lidé starají s obrovskou péčí. Zralé plody se sklízejí tak, že se velmi opatrně setřásají na podložku, protože při špatném zacházení bobule zčernají, poté se nechává takto šetrně sklizená úroda v polostínu uschnout. Díky tomu, že se v okolí keřů kustovnice čínské nepěstují žádné jiné rostliny, jsou plody goji z provincie Ningxia chráněny před nákazami, kterými trpí jiná vegetace. Provincie Ningxia získala za plody goji zlatou cenu na Malajském mezinárodním potravinářském veletrhu a tři zlaté ceny na Čínském zemědělském veletrhu.

Kustovnice čínská obsahuje mimo jiné:

•  11 základních a 22 stopových minerálů

•  četné aminokyseliny

•  6 základních vitamínů

•  8 polysacharidů a 6 monosacharidů

•  5 nenasycených mastných kyselin

•  beta-sitosterol a další fytosteroly

•  5 karotenoidů

•  četné fenolové pigmenty (fenoly)

Při skladování a přepravě chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovejte v chladu do 6°C a spotřebujte do 4-6 dnů po otevření. Před použitím protřepat.

Energetická hodnota ve 100ml

Energie: 102kJ; Bílkoviny: 1.44g; Sacharidy: 4.18g; Tuky: 0.17g; alfa karoten: 21.9ug; beta karoten: 90.0ug

Parametry produktu Wolfberry Wolfberry Kustovnice čínská 100% šťáva 250 ml

  • Název: Wolfberry Wolfberry Kustovnice čínská 100% šťáva 250 ml
  • Cena: 135 Kč
  • Výrobce: Wolfberry
  • EAN: 8594158031440
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce