Vidisic Oční gel 10 g Vidisic

Vidisic Oční gel 10 g

99 Kč

Není proč váhat, Vidisic Oční gel 10 g populárního výrobce Vidisic - tento produkt nabízíme po zlevnění za 99.00 CZK. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 4030571001737
Do obchodu

Popis

Vidisic

Trhem osvědčený produkt, Vidisic Oční gel 10 g od společnosti Vidisic - toto zboží si můžete nechat doručit levně za 99 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Přípravek se používá jako náhrada slzní tekutiny při nedostatečné produkci slz, při léčbě příznaků suchého oka (suchý zánět spojivek) a jako ochrana proti dalšímu podráždění.

Vznik suchého oka může mít řadu příčin: snižující se produkce slz ve stáří, práce v klimatizovaných prostorách, práce u monitoru, hormonální změny v přechodu atd. Také negativní vlivy životního prostředí a klimatu hrají při vzniku suchého oka svou roli. Díky své vysoké viskozitě se Vidisic gel vkapává do oka. Přípravek vytváří ochranný film s vysokou přilnavostí a trvanlivostí a udržuje rohovku a spojivku dlouho vlhké.

Složení:
Carbomerum 980 v množství 2,0 mg v 1 g očního gelu.
Cetrimid, sorbitol, hydroxid sodný, voda na injekci.

Doporučené dávkování:
Léčba syndromu "suchého oka" vyžaduje individuální dávkování. Pokud lékař nedoporučí jinak, aplikuje se podle závažnosti a charakteru potíží 1 kapka do spojivkového vaku 3-5krát denně. Doporučuje se nakapat do oka i 30 minut před spaním.

Po vkapání pohybujte okem, aby se gel rovnoměrně rozptýlil. Při léčbě suchého oka, která je zpravidla dlouhodobá či trvalá, je zapotřebí v pravidelných intervalech navštěvovat očního lékaře. Vidisic, oční gel je vhodný i pro dlouhodobou terapii.

Balení:
10 g

Zdroj: www.bausch.cz

 

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Vidisic Oční gel 10 g

  • Název: Vidisic Oční gel 10 g
  • Cena: 99 Kč
  • Výrobce: Vidisic
  • EAN: 4030571001737
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce