Vicks SymptoMed Forte citron 10 sáčků Vicks

Vicks SymptoMed Forte citron 10 sáčků

185 Kč

Vaše oblíbené zboží, Vicks SymptoMed Forte citron 10 sáčků od kvalitní značky Vicks - tento produkt máte po jednoduché objednávce ve výprodejové akci za 185.00 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 5013965927317
Do obchodu

Popis

Vicks

V akci je Vicks SymptoMed Forte citron 10 sáčků s jakostní značkou Vicks - tento artikl nakupujte v neopakovatelné akci za 185 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí.

Vicks SymptoMed Forte se používá k přípravě horkého nápoje ke zmínění příznaků chřipky a nachlazení. Ulevuje od bolesti (hlavy, v krku, celého těla), snižuje horečku a uvolňuje ucpaný nos.

Léčivý přípravek užívejte jen v případě, že nachlazení či chřipku doprovází ucpaný nos. Pokud ucpaný nos nemáte, užívejte pouze jednosložkový přípravek s obsahem paracetamolu. V těhotenství a v období kojení se užívání přípravku nedoporučuje.

Dávkování:

Dospělí užívají jeden sáček za 4 – 6 hodin. Dospívající od 16 let užívají jeden sáček za 6 hodin. Rozpusťte obsah sáčku v horké (nikoliv vařící) vodě ve sklenici (250 ml), rozmíchejte a vypijte. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin.

Pokud se příznaky onemocnění nezlepší do 3 dnů v případě horečky, nebo do 5 dnů u bolesti, nebo se dokonce zhoršují, obraťte se na svého lékaře. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamol (1000 mg) a fenylefrin hydrochlorid (12,2 mg odpovídá 10 mg) v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou sacharóza, dihydrát natrium-citrátu, kyselina citronová, kyselina askorbová, draselná sůl acesulfamu (E950), aspartam (E951), chinolinová žluť, citronové aroma (citronová silice, citral, citronellol, linalol, čerstvé citroníkové oplodí, maltodextrin, sacharóza, modifikovaný škrob, arabská klovatina, butylovaný hydroxyanisol, triacetin, tokoferol) citronová šťáva (citral, maltodextrin, modifikovaný škrob, oxid křemičitý).

Upozornění:

Během užívání přípravku nepijte alkohol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Vicks SymptoMed Forte citron 10 sáčků

  • Název: Vicks SymptoMed Forte citron 10 sáčků
  • Cena: 185 Kč
  • Výrobce: Vicks
  • EAN: 5013965927317
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce