Veroval Drogy domácí test Veroval

Veroval Drogy domácí test

395 Kč

Limitovaná edice produktu Veroval Drogy domácí test s jakostní značkou Veroval - tento produkt obchodujeme v perfektní akci za 395.00 CZK. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Veroval

Tradiční bestseller, Veroval Drogy domácí test od známého výrobce Veroval - tento artikl se na vás těší při časově omezené akci za 395 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Rychlý test ke zjištění přítomnost některé z šesti nejužívanějších psychoaktivních látek.

Vysoce spolehlivý test ověřuje tyto látky:

  • kokain
  • marihuanu
  • opiáty
  • amfetaminy
  • benzodiazepiny (uklidňující prostředky)
  • metadony

Ať už potřebujete otestovat sebe, nebo své dítě, domácí test Veroval® Drogy přináší diskrétní řešení s rychlým výsledkem.

Test Veroval® Drogy byl vyvinut tak, aby i v domácích podmínkách dosahoval spolehlivých výsledků jako při laboratorním testování. Podle provedených studií je přesnost testu více než 96 %. Při provádění testu se nedotýkejte vyhodnocovacího okénka, aby nedošlo ke zkreslení výsledku.

Jak dlouho od konzumace lze drogu zjistit z moči:

U každé látky je jiná doba odbourávání z těla a také záleží na tom, zda se jednalo o jednorázové užití drogy nebo jde o pravidelnou konzumaci.

Kokain

Přítomnost samotného kokainu lze zjistit z moči jen přibližně 3 - 6 hodin od jeho užití. Metabolity kokainu přetrvávají v moči po dobu 3 dní, u chronických uživatelů až 5 dní.

Marihuana

Po jednorázovém užití se v moči objevuje 2 - 4 dny. U pravidelných konzumentů je tato doba výrazně delší a přítomnost látky zjistíte po dobu 2 - 6 týdnů.

Opiáty

Mezi nejčastěji užívané opiáty patří heroin, kodein nebo morfin. Ze vzorku moči jsou zjistitelné pouze přibližně 8 hodin od konzumace.

Amfetaminy

V moči látka přetrvává 1 - 3 dny po konzumaci.

Benzodiazepiny (uklidňující prostředky)

Po příležitostném užití lze přítomnost v moči zjistit zhruba 3 dny, u pravidelné konzumace až 6 týdnů.

Metadony
V moči se látka nachází obvykle první 2 - 3 dny od konzumace.

Parametry produktu Veroval Drogy domácí test

  • Název: Veroval Drogy domácí test
  • Cena: 395 Kč
  • Výrobce: Veroval
  • EAN: 4052199266640
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce