Tantogrip 600 mg/10 mg citron 10 sáčků Tantogrip

Tantogrip 600 mg/10 mg citron 10 sáčků

Dostupnost: 
Do obchodu »
home

Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync

Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up

Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart

Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Ve slevě je Tantogrip 600 mg/10 mg citron 10 sáčků od oblíbené značky Tantogrip - toto zboží si můžete nechat poslat s VIP slevou pro každého za 145 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

TANTOGRIP citron 600 mg/10 mg obsahuje kombinaci účinných látek, která snižuje horečku, uleví od bolesti hlavy a bolesti v krku při chřipce a nachlazení. Snižuje oteklou nosní sliznici a uvolňuje ucpaný noc. Tento přípravek je určen pro dospělé a děti od 12let.

Dávkování:

1 sáček po 4–6 hodinách, maximálně 4 sáčky během 24 hodin. 1 sáček se rozpustí ve sklenici horké nebo studené vody. Jestliže se příznaky chřipky a nachlazení nezlepší nebo zhorší do 3 dnů, vyhledejte svého lékaře. Nepoužívejte přípravek déle než 5 dní.

Složení:

Jeden sáček obsahuje: paracetamolum 600 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg (což odpovídá phenylephrinum 8,2 mg).

Dalšími složkami jsou sacharosa, bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, kyselina askorbová, koloidní bezvodý oxid křemičitý, citronové aroma, práškový kurkumin 5% (kurkumin E 100 + tekutá glukosa usušená rozprášením).

Upozornění:

Neužívejte tento léčivý přípravek s jinými přípravky obsahujícími paracetamol, užití více než 6-8 g paracetamolu za den může poškodit Vaše játra. I když nemáte potíže s játry, může se poškození jater objevit i při nižších dávkách nebo při krátkodobém užívání, pokud požíváte alkohol nebo jiné léčivé přípravky, které mohou být pro játra toxické. Během užívání tohoto léčivého přípravku nepožívejte alkohol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Tantogrip 600 mg/10 mg citron 10 sáčků

  • Název: Tantogrip 600 mg/10 mg citron 10 sáčků
  • Cena: 145 Kč
  • Výrobce: Tantogrip
  • EAN: 8594044142052

Podobné produkty

Tantogrip 600 mg/10 mg citron 10 sáčků

Další produkty od výrobce

Tantogrip

Vynikající Tantogrip 600 mg/10 mg citron 10 sáčků co bereme od značky Tantogrip - toto zboží si můžete nechat dodat výhodně za 145.00 CZK. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .

Možnosti dopravy a platby