Suppositoria Glycerini Léčiva 2

Suppositoria Glycerini Léčiva 2,06 g 10 čípků

75 Kč

Prestižní Suppositoria Glycerini Léčiva 2,06 g 10 čípků co odebíráme od výrobce - tento artikl je tady pro vás v sezónní slevě za 75.00 CZK. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Prestižní Suppositoria Glycerini Léčiva 2,06 g 10 čípků od oblíbené společnosti - tento produkt máte za pár kliknutí v sezónní slevě za 75 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Suppositoria Glycerini Léčiva obsahují účinnou látku glycerin, který na sebe váže vodu, změkčuje stolici, zvětšuje její objem v dolní části tlustého střeva a tím usnadňuje její odchod při zácpě. Účinek čípků nastupuje za 10-20 minut po použití.

Přípravek Suppositoria Glycerini Léčiva se používá při zácpě různého původu, např. při změně prostředí, životosprávy, při dlouhodobém upoutání na lůžku, po operaci, při zahuštěné a zatvrdlé stolici, v těhotenství, v šestinedělí a při kojení, při dlouhodobé zácpě k nácviku pravidelného odchodu stolice. Suppositoria Glycerini Léčiva mohou používat dospělí, dospívající a děti od 10 let.

Dávkování:

Dospělí, dospívající a děti od 10 let si podle potřeby zavádějí 1 čípek do konečníku. Vyprázdnění stolice nastává za 10-20 minut po zavedení čípku. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 1 týden.

Složení:

Léčivou látkou je glycerolum 85% 2,06 g v 1 čípku.

Pomocnými látkami jsou uhličitan sodný, kyselina stearová.

Upozornění:

Na přípravek může vzniknout návyk, nedoporučuje se proto jeho nepřetržité denní používání po dobu delší než 1 týden. Při zácpě dodržujte vhodnou životosprávu (dostatek pohybu, strava bohatá na vlákniny, tj. ovoce, zelenina, celozrnné pečivo, dostatečné množství tekutin apod.).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Suppositoria Glycerini Léčiva 2,06 g 10 čípků

  • Název: Suppositoria Glycerini Léčiva 2,06 g 10 čípků
  • Cena: 75 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 3582186004692
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce