Silk´n Tightra Intimní zdravotní zařízení pro domácí použití Silk´n

Silk´n Tightra Intimní zdravotní zařízení pro domácí použití

9990 Kč

Ve slevě je Silk´n Tightra Intimní zdravotní zařízení pro domácí použití od populární značky Silk´n - tento hit pořídíte extra levně za 9990.00 CZK. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Silk´n

Vaše možnosti obohacující Silk´n Tightra Intimní zdravotní zařízení pro domácí použití oblíbené značky Silk´n - tento artikl musíte mít při likvidaci skladu za nepřekonatelných 9990 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Lékařská technologie v přístroji pro domácí použití. Silk'n Tightra je revoluční přístroj pro péči o ženské intimní partie. Jak jde čas, ženské tělo prochází změnami, které vedou k ochabnutí tkání intimních partií a svalů pánevního dna. Opakované porody, hormonální změny, menopauza přinášejí změny vzhledu, oslabení vaginální stěny a snížení její citlivosti. Vedle estetického hlediska trápí ženy také potíže s únikem moči a zhoršující se kvalita sexuálního prožitku.

Efekt bi-polární radiofrekvenční energie:

Přístroj Silk'n Tightra využívá klinicky testovanou a osvědčenou Bi-polární radiofrekvenční energii. Ta je schopna zmírnit výše uvedené příznaky a je běžně používána lékaři jako náhrada za operaci. Bi-polární vysokofrekvenční energie působí na tkáň obsahující kolagen. Pomáhá obnovovat vaginální tkáň, pánevní svaly se stahují a stydké pysky se dotahují a zpevňují. Toto ošetření si nyní díky přístroji Silk'n Tightra můžete dopřát v intimitě Vašeho domova.

Hlavní vlastnosti:

 • bezpečné a bezbolestné ošetření intimních partií
 • lékařská technologie v přístroji pro domácí použití
 • bi-polární radiofrekvenční energie přispívá k obnově vaginální tkáně
 • bi-polární radiofrekvenční energie pomáhá zpevnit svaly pánevního dna
 • znatelné výsledky se dostavují již po 4 týdnech

Použití:

K dosažení znatelných výsledků je zapotřebí pouze osm 20minutových sezení (4 týdny). Během těchto ošetření můžete používat interní i externí režim ošetření. Silk'n Tightra má 16 zlatých chromových elektrod pro vnitřní použití a 3 chromové elektrody pro externí použití. Během aplikace budete cítit teplo. Před použitím je třeba aplikovat přiložený Silk'n Intimate Gel, který poskytuje potřebnou vodivost pro proudění Bi-Polar RF energie. Přístroj má 2 způsoby dobíjení: USB kabel nebo zástrčka do zásuvky. Je dodáván v elegantním kosmetickém kufříku.

Bezpečnostní ochranné prvky:

 • 16 vestavěných teplotních čidel měří teplotu pokožky během používání a zajišťují, že se pokožka nepřehřeje.
 • dotykový senzor pro správný kontakt s pokožkou
 • senzor pohybu
 • funkce automatického vypnutí po 20 minutách používání

Upozornění:

Před použitím si vždy pečlivě přečtěte návod k obsluze.

Parametry produktu Silk´n Tightra Intimní zdravotní zařízení pro domácí použití

 • Název: Silk´n Tightra Intimní zdravotní zařízení pro domácí použití
 • Cena: 9990 Kč
 • Výrobce: Silk´n
 • EAN: 8712856059096
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce