Siccaprotect oční kapky 3 x 10 ml

Siccaprotect oční kapky 3 x 10 ml

199 Kč

Vaše možnosti obohacující Siccaprotect oční kapky 3 x 10 ml s osvědčenou značkou - toto zboží zakoupíte za jedinečnou cenu 199.00 CZK. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tradiční bestseller, Siccaprotect oční kapky 3 x 10 ml od populární značky - toto zboží zakoupíte v perfektní akci za 199 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Siccaprotect působí protizánětlivě, tlumí svědění, podporuje obnovu rohovky i spojivek (jejich poškození se rychle upraví) a navíc váže vodu.

Používá se k ošetření a léčení při stavech spojených s vysycháním rohovky při nedostatečné tvorbě slz způsobené místními poruchami v oku nebo jako následek celkových onemocnění, tak při nedovírání očních víček. Používá se také ke zvlhčování oka při nošení tvrdých kontaktních čoček.

Dávkování:

Dospělí a děti dávkují 6 x denně po 1 kapce do spojivkového vaku. Bez porady s lékařem používat maximálně 5 dní.

Složení:

Léčivými látkami jsou dexpanthenolum 30 mg, alcohol polyvinylicus 14 mg v 1 ml (cca 30 kapek) očních kapek.

Pomocnými látkami jsou benzalkonium-chlorid, dihydrogenfosforečnan draselný, hydrogenfosforečnan draselný a voda na injekci.

Upozornění:

Po prvním otevření je přípravek použitelný 4 týdny. 20 minut po vkápnutí do oka však může přetrvávat mírně rozmazané vidění. V průběhu léčby přípravkem Siccaprotect se nesmějí nosit měkké kontaktní čočky.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Siccaprotect oční kapky 3 x 10 ml

  • Název: Siccaprotect oční kapky 3 x 10 ml
  • Cena: 199 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 4031626710512
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce