Septabene 3 mg/1 mg 16 pastilek Septabene

Septabene 3 mg/1 mg 16 pastilek

149 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Septabene 3 mg/1 mg 16 pastilek od kvalitního výrobce Septabene - toto zboží si můžete objednat téměř zdarma za 149.00 CZK. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 3838989654641
Do obchodu

Popis

Septabene

Trhem osvědčený produkt, Septabene 3 mg/1 mg 16 pastilek od Septabene - tento artikl musíte mít výhodně za 149 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Léčivý přípravek Septabene pastilky dezinfikuje ústa a krk a působí proti zánětu a bolesti. Ulevují od příznaků jako je bolest, zarudnutí, otok, pocit tepla a porucha funkce. Jsou určeny pro dospělé a děti od 6 let.

Septabene pastilky se užívají při:

  • podráždění v krku,
  • podráždění úst a dásní
  • zánětu dásní (gingivitida)
  • zánětu hltanu (faryngitida)
  • zánětu hrtanu (laryngitida)

Dávkování:

Dospělí a děti od 12 let užívají 3-4x denně 1 pastilku. Děti od 6 do 12 let užívají 3x denně 1 pastilku.

Pastilku nechte pomalu rozpustit v ústech. Interval mezi jednotlivými dávkami je 3 až 6 hodin. Neužívejte přípravek Septabene před jídlem a pitím nebo během jídla a pití, nejezte ani nepijte po dobu alespoň jedné hodiny po užití přípravku. Nedoporučuje se užívat přípravek bezprostředně před nebo po čištění zubů.

Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní.

Složení:

Léčivými látkami jsou benzydamin hydrochlorid (3 mg) a cetylpyridin chlorid (1 mg) v jedné pastilce.

Pomocnými látkami jsou blahovičníková silice, levomenthol, kyselina citronová (E330), sukralóza (E955), isomalt M (E953), brilantní modř FCF (E133).

Upozornění:

Přípravek SEPTABENE obsahuje isomalt (E953). Pokud Vám Váš lékař sdělil, že nesnášíte některé cukry, poraďte se s ním, než začnete tento léčivý přípravek užívat.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Septabene 3 mg/1 mg 16 pastilek

  • Název: Septabene 3 mg/1 mg 16 pastilek
  • Cena: 149 Kč
  • Výrobce: Septabene
  • EAN: 3838989654641
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce