Rennie 24 žvýkacích tablet Rennie

Rennie 24 žvýkacích tablet

85 Kč

Oblíbený produkt Rennie 24 žvýkacích tablet s trendy značkou Rennie - toto zboží zakoupíte extra levně za 85.00 CZK. Vybírejte to nejlepší u nás. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 3534510000429
Do obchodu

Popis

Rennie

Top produkt, Rennie 24 žvýkacích tablet od výrobce Rennie - toto zboží si můžete koupit v jedinečné akci za 85 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Léčivý přípravek Rennie neutralizuje přebytečnou žaludeční kyselinu a tím ulevuje od nepříjemného pálení žáhychrání žaludeční sliznici. Ulevuje od nadýmání a pocitu plnosti způsobenými překyselením žaludku. Přípravek mohou užívat dospělí a dospívající od 15 let. Přípravek se může užívat v období těhotenství a kojení.

Dávkování:

Žvýkejte nebo cucejte 1 – 2 tablety jednu hodinu po hlavním jídle a před spaním nebo kdykoliv při potížích. Tablety nemusíte zapíjet. Neužívejte více než 11 tablet za 24 hodin. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Vyvarujte se dlouhodobého užívání přípravku. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 2 týdny.

Složení:

Léčivými látkami jsou calcii carbonas (680 mg) a magnesii subcarbonas ponderosus (80 mg) v jedné žvýkací tabletě.

Pomocnými látkami jsou sacharóza, bramborový škrob, předbobtnalý kukuřičný škrob, mastek, lehký tekutý parafín, aroma máty peprné, citrónové aroma, magnesium-stearát.

Upozornění:

Přípravek obsahuje sacharózu, což je nutné vzít v úvahu u pacientů s cukrovkou. Přípravek může ovlivnit vstřebávání některých léčiv (Digoxin, některá antibiotika) z trávicího traktu a tím i jejich účinnost.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Rennie 24 žvýkacích tablet

  • Název: Rennie 24 žvýkacích tablet
  • Cena: 85 Kč
  • Výrobce: Rennie
  • EAN: 3534510000429
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce