Průvodce léky v těhotenství

Průvodce léky v těhotenství

499 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Průvodce léky v těhotenství co nám vyrábí - toto zboží si můžete zakoupit v perfektní akci za 499.00 CZK. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 8595566498863
Do obchodu

Popis

Tradiční bestseller, Průvodce léky v těhotenství od populární značky - tento produkt posíláme za výhodnou cenu 499 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Už se těšíte na svoji objednávku?

Síť lékáren Dr.Max společně s Ústavem pro péči o matku a dítě v pražském Podolí připravily unikátní publikaci pro nastávající maminky. Kniha slouží jako původce krásným, ale náročným obdobím těhotenství a zároveň přináší přehled léčiv, doplňků stravy a dalších opatření, které jsou vhodné při běžných onemocněních a potížích během těhotenství.

Dnešní doba je charakteristická obrovským přísunem poznatků a informací, které jsou dostupné i laické veřejnosti, která je podstatně lépe vzdělaná a informovaná, než tomu bylo v minulosti. Přebytek informací a jejich snadná dostupnost má však svou negativní stránku. Koluje totiž celá řada novodobých mýtů, úmyslně zavádějících informací nebo mylně interpretovaných názorů. Vyznat se v takové džungli může být, zvláště pro laika, velice složité.

Tato publikace si klade za cíl usnadnit orientaci v úžasné periodě života ženy, kterou těhotenství jednoznačně je a formou čtivého a moderně zpracovaného textu, opřeného o poznatky soudobé medicíny, pomoci s neduhy, se kterými se může těhotná žena setkat.

Parametry produktu Průvodce léky v těhotenství

  • Název: Průvodce léky v těhotenství
  • Cena: 499 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8595566498863
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce