Paralen Extra proti bolesti 24 tablet Paralen

Paralen Extra proti bolesti 24 tablet

59 Kč

Kvalitní Paralen Extra proti bolesti 24 tablet s jakostní značkou Paralen - tento produkt nabízíme s neuvěřitelnou slevou za 59.00 CZK. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 8595116527876
Do obchodu

Popis

Paralen

Kvalitní Paralen Extra proti bolesti 24 tablet od top výrobce Paralen - tento produkt koupíte při právě probíhající akci za 59 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Přípravek Paralen Extra proti bolesti je vhodný k úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, revmatických a svalových bolestech a bolestech při menstruaci. Léčivý přípravek Paralen Extra uleví také od příznaků chřipky a nachlazení, jako je horečka a bolest v krku. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti starší 12 let.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 15 let s hmotností do 60 kg užívají 1 tabletu podle potřeby až 4x denně. Dospělí a dospívající od 15 let s hmotností 60 kg a více užívají 2 tablety podle potřeby až 4x denně. Lék můžete užívat nezávisle na jídle. Odstup mezi jednotlivými dávkami má být minimálně 4 hodiny. Neužívejte více než 8 tablet za 24 hodin.

Dospívající 12–15 let užívají 1 tabletu maximálně 3x denně v časovém odstupu nejméně 6 hodin. Neužívejte více než 3 tablety za 24 hodin. Pokud nedojde k ústupu nebo zmírnění příznaků nemoci do 3 dnů nebo se stav zhorší, musíte se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dnů.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamol (500 mg), kofein (65 mg) a v 1 potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon 30, sodná sůl kroskarmelózy, kyselina stearová 95%, mikrokrystalická celulóza, hypromelóza 2910/5, makrogol 6000, oxid titaničitý, simetikonová emulze SE 4, mastek.

Upozornění:

Během léčby nesmíte pít alkoholické nápoje. Měli byste omezit pití nápojů s kofeinem (káva, čaj, kola), protože vyšší dávky kofeinu mohou vyvolat nervozitu, nespavost, podrážděnost a také zrychlenou činnost srdce.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Paralen Extra proti bolesti 24 tablet

  • Název: Paralen Extra proti bolesti 24 tablet
  • Cena: 59 Kč
  • Výrobce: Paralen
  • EAN: 8595116527876
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce