Ophthalmo-Azulen oční mast 5 g

Ophthalmo-Azulen oční mast 5 g

105 Kč

V akci je Ophthalmo-Azulen oční mast 5 g co nám vyrábí - toto zboží si můžete nechat dodat s VIP slevou pro každého za 105.00 CZK. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 8594739038769
Do obchodu

Popis

Dnes jsme vybrali: Ophthalmo-Azulen oční mast 5 g s proslulou značkou - tento artikl čeká na vás s unikátní slevou za 105 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Ophthalmo-Azulen oční mast podporuje hojení, má protizánětlivý a dezinfekční účinek. Obsahuje látky izolované z heřmánku - azuleny. Přípravek Ophthalmo-Azulen je vhodný použít při drobných poraněních očních víček, spojivky a rohovky a k urychlení hojivého procesu po odstranění cizích tělísek z rohovky.

Oční mast Ophthalmo-Azulen je určena pro dospělé i děti. Přípravek je možno používat v těhotenství a při kojení.

Jak se přípravek Ophthalmo-Azulen oční mast používá:

Dospělí a děti vnáší oční mast do spojivkového vaku nebo nanáší na kůži víček a okolí oka 3–5x denně až do úplného zhojení. Je vhodné po vnesení masti do oční štěrbiny nechat zavřené oko na 2-3 minuty, aby účinná látka neodtekla se slzami a mohla se vstřebat rohovkou a spojivkou. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 10 dní.

Složení:

Léčivou látkou je guaiazulenum 7,5 mg v 5 g oční masti.

Pomocné látky jsou bílý vosk, tuk z ovčí vlny (lanolin), tvrdý parafin, tekutý parafin, oční bílá vazelína.

Upozornění:

Přípravek Ophthalmo-Azulen obsahuje tuk z ovčí vlny (lanolin), který může způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Ophthalmo-Azulen oční mast 5 g

  • Název: Ophthalmo-Azulen oční mast 5 g
  • Cena: 105 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8594739038769
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce