Olynth 0

Olynth 0,1% nosní sprej 10 ml

85 Kč

Perfektní Olynth 0,1% nosní sprej 10 ml s jakostní značkou Olynth - tento artikl je tady pro vás při časově omezené akci za 85.00 CZK. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Olynth

Velmi žádaný produkt, Olynth 0,1% nosní sprej 10 ml co odebíráme od výrobce Olynth - tento produkt posíláme extra levně za 85 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Léčivý přípravek Olynth 0,1% způsobuje stažení cév nosní sliznice, a tím snižuje otok. Dýchání nosem se tím usnadní. Zároveň zlepšuje uvolnění hlenů. K nástupu účinku obvykle dochází za 5-10 minut. Olynth 0,1% je určen k léčbě dospělých a dětí od 7 let. Použití přípravku není doporučeno v průběhu těhotenství a kojení.

Dávkování:

Dospělí a děti od 7 let aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky maximálně 3x denně.

Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 5-7 dní. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo nezlepší do 5-7 dnů, musíte se poradit s lékařem.

Složení:

Léčivou látkou je xylometazolini hydrochloridum 1 mg (0,1%) v 1 ml roztoku.

Pomocnými látkami jsou benzalkonium-chloridu, dihydrát dinatrium-edetátu, dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného, chlorid sodný, sorbitol 70% krystalizující, čištěná voda.

Upozornění:

Z hygienických důvodů zlikvidujte přípravek po 4 týdnech od prvního použití.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Olynth 0,1% nosní sprej 10 ml

  • Název: Olynth 0,1% nosní sprej 10 ml
  • Cena: 85 Kč
  • Výrobce: Olynth
  • EAN: 3574660403091
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce