NU-GEL hydrogelový obvaz s alginátem 25 g

NU-GEL hydrogelový obvaz s alginátem 25 g

338 Kč

Není proč váhat, NU-GEL hydrogelový obvaz s alginátem 25 g od značky - tento produkt obchodujeme za výhodnou cenu 338.00 CZK. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tradiční bestseller, NU-GEL hydrogelový obvaz s alginátem 25 g od společnosti - tento artikl musíte mít s unikátní slevou za 338 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Vy tak neplatíte nic navíc!

NU-GEL je čirý hydroaktivní amorfní gel obsahující alginát sodný. Hydrogel vytváří vlhké prostředí nezbytné pro hojení rány, které pomáhá přirozenému vyčištění rány, přičemž alginátová složka zesiluje jeho absorpční schopnosti. Gel lze použít ke změkčení a hydrataci příškvarů (eschar) usnadněním rehydratace rány.

NU-GEL rehydratuje nekrotickou tkáň a povleklou ránu, podporuje proces čištění ran a granulaci. Pokud se objeví infekce v ráně, je nutné nasadit vhodnou antimikrobiální léčbu. Hydrogel se poté může používat i nadále, avšak pouze pod dohledem lékaře.

Použití:

Ránu předem pečlivě očistěte a osušte pokožku v okolí. Na ránu aplikujte hydrogel ve vrstvě o tloušťce nejméně 5 mm a překryjte vhodným sekundárním obvazem. 

K očištění můžete ránu opláchnout sterilním fyziologickým roztokem. V závislosti na množství sekrece z rány je možné hydrogel NU-GEL® ponechat v ráně až 3 dny. Dojde-li k prosakování sekundárním obvazem, vyměňte hydrogel NU-GEL®.

Upozornění:

Hydrogel NU-GEL® obsahuje propylenglykol, který může u malého počtu pacientů způsobovat podráždění nebo senzibilizaci. Při zpozorování takové reakce je nutné používání hydrogelu NU-GEL® přerušit.

Hydrogel je určen jen na jedno použití.

Parametry produktu NU-GEL hydrogelový obvaz s alginátem 25 g

  • Název: NU-GEL hydrogelový obvaz s alginátem 25 g
  • Cena: 338 Kč
  • Výrobce:
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce