Nanny Přídavná snímací podložka k monitoru dechu Nanny Nanny

Nanny Přídavná snímací podložka k monitoru dechu Nanny

935 Kč

Neodoláte: Nanny Přídavná snímací podložka k monitoru dechu Nanny od Nanny - tento hit pořídíte téměř zdarma za 935.00 CZK. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 8594052530247
Do obchodu

Popis

Nanny

Oblíbený produkt Nanny Přídavná snímací podložka k monitoru dechu Nanny od populárního výrobce Nanny - toto zboží si můžete opatřit za mimořádně nízkou cenu 935 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Přídavnou snímací desku je vhodné použít pro děti, které v postýlce hodně cestují. Pokryjete tak celou plochu postýlky a zamezíte vyvolávání falešných poplachů v případech, že se miminko přemístí z dosahu základní desky.

Přídavná podložka k monitoru dechu kojence Nanny BM-02.
S přídavnou podložkou šetříte zařízení i čas – podložka je vhodná zejména pokud Nanny používáte na více místech, např. v další postýlce u babičky apod. Stačí pak jednoduše přemístit pouze vyhodnocovací jednotka. Vyhnete se tak případnému poškození podložky.

Lze ji také použít do jedné postýlky společně s originální podložkou. Tím se zajistí pokrytí větší plochy, což oceníte zvlášť v době, kdy Váš potomek začne už lézt a v postýlce se přesunuje.

Obě podložky se připojují k vyhodnocovací jednotce pomocí spojovací zásuvky a prodlužovacího kabelu, který je dodáván v základním balení Nanny. Přídavná podložka je prodejná i samostatně pod označením BM-02D.

 Instruktážní video k instalaci přístroje monitor dechu Nanny - odkaz zde.

Zdroj: www.nanny.cz

Parametry produktu Nanny Přídavná snímací podložka k monitoru dechu Nanny

  • Název: Nanny Přídavná snímací podložka k monitoru dechu Nanny
  • Cena: 935 Kč
  • Výrobce: Nanny
  • EAN: 8594052530247
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce