LAIM-CARE Premium roztok na kontaktní čočky 150 ml

LAIM-CARE Premium roztok na kontaktní čočky 150 ml

145 Kč

Nejprodávanější LAIM-CARE Premium roztok na kontaktní čočky 150 ml od oblíbeného výrobce - tento hit snadno najdete ve výhodné akci za 145.00 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8019894048083
Do obchodu

Popis

Není proč váhat, LAIM-CARE Premium roztok na kontaktní čočky 150 ml kvalitní značky - tento hit pořídíte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 145 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Velmi inovativní roztok, který užívá pro tělo přirozenou velmi efektivní lubrikační látku – kyselinu hyaluronovou. Kyselina hyaluronová se nachází například v očním sklivci a nitrokloubní tekutině. Je látkou velmi hojně užívanou při kosmetických zákrocích. Má analgetický účinek a mimo jiné podporuje i bezjizevnaté hojení a regeneraci. V segmentu kontaktních čoček se používá jako lubrikační látka očních kapek.

Laim-Care byl přestaven trhu v srpnu 2010. Velmi záhy si mezi klienty orientovanými na kvalitu vybudoval své zasloužené místo. Jednalo se o první výrobek, který kyselinu hyaluronovou obsahoval.

Roztok Laim-Care se svou kvalitou a snášenlivostí řadí na samý vrchol mezi roztoky na trhu. Roztok je vhodný pro všechny typy měkkých kontaktních čoček, včetně silikon-hydrogelových a barevných.

Součástí balení je ANTIBAKTERIÁLNÍ POUZDRO s ionty stříbra, které zvyšují efektivitu roztoku při likvidaci bakterií.

LAIM CARE JE VELMI VHODNÝ I PRO CITLIVÉ OČI.

Obsah: 150ml

Parametry produktu LAIM-CARE Premium roztok na kontaktní čočky 150 ml

  • Název: LAIM-CARE Premium roztok na kontaktní čočky 150 ml
  • Cena: 145 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8019894048083
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce