Lactofeel tuba 7x5 ml

Lactofeel tuba 7x5 ml

295 Kč

Perfektní Lactofeel tuba 7x5 ml kvalitní značky - tento hit můžete pořídit v perfektní akci za 295.00 CZK. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 7315518580115
Do obchodu

Popis

Udělejte si radost: Lactofeel tuba 7x5 ml od oblíbené značky - tento artikl nepropásněte extra výhodně za 295 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.
Lactofeel je vaginální gel, který napomáhá v léčbě a zabraňuje opakování infekcí přirozeným způsobem.

Lactofeel obsahuje kyselinu mléčnou, která obnovuje normální pH pochvy a efektivně neutralizuje nepříjemné pocity a zápach. Gel také obsahuje glykogen, který poskytuje živiny pro bakterie mléčného kvašení. Když je v pochvě normální pH a dostatek živin, ochranné bakterie mléčného kvašení rostou a přirozená vaginální rovnováha je obnovena. Pak dochází k úlevě od nepříjemného výtoku, nepohodlí a odstraní se i zápach.
 • Lactofeel je ověřený a klinicky testovaný. Klinické studie ukázaly, ze Lactofeel je účinný pro obnovení a udržení rovnováhy pH v pochvě.
 • Lactofeel je bezpečný a jeho používání je hygienické.
 • Lactofeel je bezpečný také pro těhotné a kojící ženy.
 • Lactofeel je bez parfemace.
Kdy užívat Lactofeel?
Zahajte podpůrnou léčbu vaginálním gelem Lactofeel v případě, že užíváte antibiotika.
Lactofeel v kombinaci s antibiotiky zvyšuje účinnost léčby, zabraňuje návratu obtíží a zároveň obnovuje přirozenou vaginální mikroflóru a pH pochvy.

Použijte vaginální gel Lactofeel v případě jakéhokoli výtoku v těhotenství.
Výtok v těhotenství je ve většině případů zcela normální, je způsoben především zvýšeným prokrvením stěny pochvy. "Normální" výtok v těhotenství je průhledný nebo bílý, bez zápachu a bez svědění nebo pálení.
V některých případech může být ale příznakem infekce. Abnormální výtok v těhotenství je třeba řešit! Takový výtok může zvýšit riziko potratu či předčasného porodu, proto vždy když se u vás v období těhotenství výtok vyskytne, neprodleně navštivte svého lékaře.
Vaginální gel Lactofeel je vhodný k použití v případě výtoku v těhotenství jako prevence potratu nebo předčasného porodu.
Aplikujte vaginální gel Lactofeel jako prevenci proti nežádoucím potížím – nepříjemný zápach, obtěžující výtok, nepříjemné pocity v pochvě, svědění.

Dávkování
Léčba
 • Pro účinnou úlevu od nepříjemného zápachu, abnormálního výtoku, nepohodlí a bakteriální vaginózy Použítí: 1 tuba denně po dobu 7 dní
Zachování zdraví a prevence
 • Pro udržení přirozeného pH a zabránění návratu příznaku BV Použití: 1 tuba každý 3. den po dobu tří měsíců
 • Pro udržení přirozeného pH po dobu užívání antibiotik Použití: 1 tuba denně po dobu 4-5 dní po ukonční léčby antibiotiky
 • Pro zmírnění či odstranění příznaků onemocnění v období menstruace Použití: 1 tuba denně po dobu 1-2 dní po menstruaci

Balení:
Obsahuje 7 tub pro jednorázové použití.

Zdroj: http://www.lactofeel.cz/lactofeel/

Parametry produktu Lactofeel tuba 7x5 ml

 • Název: Lactofeel tuba 7x5 ml
 • Cena: 295 Kč
 • Výrobce:
 • EAN: 7315518580115
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce