Kelotan gel 15 g

Kelotan gel 15 g

349 Kč

Jedinečná nabídka, Kelotan gel 15 g co bereme od značky - tento artikl objednávejte po slevě za 349.00 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 5290931014909
Do obchodu

Popis

Oblíbený produkt Kelotan gel 15 g co bereme od značky - tento produkt objednáte za perfektní cenu 349 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kelotan Gel přispívá k prevenci vzniku zbytnělých a nevzhledných jizev, zabraňuje tvorbě hypertrofických a keloidních jizev. Pro prevenci hypertrofických jizev a keloidů začněte používat Kelotan Gel bezprostředně po vyhojení rány nebo odstranění stehů.

  • napomáhá změkčení a vyrovnání zvýšené jizvy
  • potlačuje zarudnutí jizvy
  • tlumí svědění a podráždění

Složení:

cyklometikon 5, isopropyl-myristát, silikonový elastomer

Použití:

Aplikujte 2krát denně velmi tenkou vrstvu na postiženou oblast kůže, která musí být čistá a suchá. Po vysušení může být postižená oblast pokryta tlakovým obvazem, opalovacím krémem nebo kosmetikou. Doporučená minimální doba léčby je 60–90 dní. U větších a starších jizev může být doba léčby delší.

Upozornění:

Vyhněte se přímému kontaktu gelu s očima, sliznicemi, popáleninami třetího stupně a otevřenými ranami. Kelotan Gel se nemá používat u dermatologických stavů, které narušují celistvost kůže.

Parametry produktu Kelotan gel 15 g

  • Název: Kelotan gel 15 g
  • Cena: 349 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 5290931014909
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce