Guttalax 5 mg 20 tablet Guttalax

Guttalax 5 mg 20 tablet

85 Kč

Dnes jsme vybrali: Guttalax 5 mg 20 tablet s jakostní značkou Guttalax - tento artikl se na vás těší v jedinečné akci za 85.00 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Guttalax

Radost přinášející Guttalax 5 mg 20 tablet s proslulou značkou Guttalax - toto zboží si můžete opatřit ve výprodejové akci za 85 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Guttalax je místně působící projímadlo, které stimuluje peristaltiku (vlnovitý pohyb stěn) tlustého střeva a změkčuje stolici. Přípravek Guttalax je určen k léčbě akutní funkční zácpy a k občasnému použití pro usnadnění vyprázdnění při chronické zácpě. Přípravek Guttalax je vhodný ke krátkodobému užívání u dospělých a dětí od 4 let. Děti by měly přípravek užívat na doporučení lékaře.

Jak se přípravek Guttalax tablety užívá:

Dospělí, dospívající a děti od 10 let užívají 1-2 tablety 1x denně. Maximální dávka je 2 tablety denně. Děti ve věku 4-10 let užívají ½-1 tabletu 1x denně. Maximální dávka je 1 tableta denně. Přípravek se užívá večer před spaním, účinek nastává obvykle následující den ráno. Doporučuje se začít s nejnižší dávkou. Přípravek lze pravidelně podávat po dobu maximálně 2 týdnů.

Složení:

Léčivou látkou je natrii picosulfas monohydricus 5 mg v 1 tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktózy, sušený kukuřičný škrob, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hydrolyzovaný bramborový škrob, magnesium-stearát, rozpustný škrob.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Guttalax 5 mg 20 tablet

  • Název: Guttalax 5 mg 20 tablet
  • Cena: 85 Kč
  • Výrobce: Guttalax
  • EAN: 8595116522666
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce