Flector EP Tissugel Transdermální náplast 5 ks Flector

Flector EP Tissugel Transdermální náplast 5 ks

259 Kč

Trendy Flector EP Tissugel Transdermální náplast 5 ks s proslulou značkou Flector - tento produkt koupíte za perfektní cenu 259.00 CZK. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 7680520220107
Do obchodu

Popis

Flector

Dnes je tady pro vás Flector EP Tissugel Transdermální náplast 5 ks od oblíbené společnosti Flector - tento produkt objednáte v neopakovatelné akci za 259 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Flector EP Tissugel působí protizánětlivě, snižuje tvorbu otoků a zmírňuje bolest. Přípravek Flector EP Tissugel je určen pro místní léčbu bolesti a zánětu šlach, kloubů a svalů způsobených úrazem, např. pohmoždění a natržení svalů a šlach, vyvrtnutí kloubů. Transdermální náplast Flector EP Tissugel mohou používat dospělí a dospívající od 16 let.

Jak se přípravek Flector EP Tissugel používá:

Dospělí a dospívající od 16 let aplikují 1 nebo 2 náplasti denně každých 12 nebo 24 hodin. Náplast se nesmí aplikovat na porušenou pokožku a nemá být používána při koupání a sprchování. Přípravek nesmí být používán déle než 14 dnů. U dětí a dospívajících mladších 16 let se přípravek nesmí používat.

Složení:

Léčivá látka je diclofenacum epolaminum 180 mg v jedné náplasti.

Pomocné látky jsou želatina, povidon 700, krystalizující sorbitol 70%, kaolin, oxid titaničitý, propylenglykol, metylparaben, propylparaben, dihydrát dinatrium edetátu, kyselina vinná, hydrát dihydroxyaluminium-glycinátu, sodná sůl karmelózy, natrium-polyakrylát, butandiol, polysorbát 80, parfém, čištěná voda.

 

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Flector EP Tissugel Transdermální náplast 5 ks

  • Název: Flector EP Tissugel Transdermální náplast 5 ks
  • Cena: 259 Kč
  • Výrobce: Flector
  • EAN: 7680520220107
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce