Eye q příchuť citron tekutá forma 200 ml Eye q

Eye q příchuť citron tekutá forma 200 ml

439 Kč

Prestižní Eye q příchuť citron tekutá forma 200 ml s pečetí kvality Eye q - tento artikl musíte mít za bombastickou cenu 439.00 CZK. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 5060072603269
Do obchodu

Popis

Eye q

Trendy Eye q příchuť citron tekutá forma 200 ml od producenta Eye q - tento artikl doporučujeme po slevě za 439 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

eye q tekutá forma s příchutí citrónu 200 ml

doplněk stravy

pro děti od 1 roku a dospělé

eye q je jediným přírodním preparátem, který byl použit v řadě publikovaných, randomizovaných, placebem kontrolovaných klinických studiích u dětí a dospívajících s poruchami pozornosti, s hyperaktivitou, impulzivitou, s opožděním ve vývoji řeči a s potížemi se čtením a psaním.

(Richardson 2005, Sinn 2007, Sinn 2008, Johnson 2009, Johnson 2012, Parletta 2013)

eye q je speciální kombinací vícenenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6 s vysokým obsahem mastné kyseliny omega-3 EPA, vhodný pro děti od jednoho roku a dospělé.

Vlastnosti

– Speciální složení umožňuje dodávat mastné kyseliny omega-3 EPA, omega-3 DHA a omega-6 GLA přímo do organismu ve vyvážených poměrech.

– Kombinace a vyvážené poměry omega-3 a omega-6 zajišťují jejich vyvážené využití v metabolismu mastných kyselin.

Vyšší biologická využitelnost

– eye q obsahuje mastné kyseliny v jejich přirozené formě triglyceridů. Ty jsou organismem lépe přijímané, než mastné kyseliny ve formě etylesterů (Dyerberg 2010).

– eye q obsahuje omega-6 GLA z pupalkového oleje. Ta má 7krát vyšší biologickou aktivitu než omega-6 GLA z oleje brutnáku lékařského (Horrobin 1990).

Bezpečnost

– eye q neobsahuje cukr, umělá sladidla (např. aspartam, mannitol, acesulfam-K), neobsahuje kyselinu citrónovou, konzervační látky, změkčovadla, barviva, kasein, lepek, vitamin A a D.

– Je prostý toxinů a škodlivých látek.

– Nezávislé testy zaručují, že eye q odpovídá standardům čistoty stanovenými EU a WHO.

– eye q je jediným preparátem s obsahem omega-3 a omega-6 mastných kyselin, který je možné podávat dětem od jednoho roku.

eye q jako jediný preparát s obsahem mastných kyselin omega-3/6 vychází vstříc potřebám pacientů a poskytuje jim možnost výběru forem a velikostí balení. Je k dispozici také v tekuté formě s příchutí vanilky pro děti od 1 roku a dospělé a ve formě tobolek pro děti od tří let a dospělé.

eye q tekutá forma

Pro malé děti a dospívající, kteří mají problémy s polykáním tobolek. Schválen Českou pediatrickou společností pro použití u dětí od jednoho roku. Možné smíchat s jogurtem, tvarohovým krémem nebo s nápojem.

Složení

Slunečnicový olej (Helianthus annuus), olej z mořských ryb s vysokým obsahem EPA, pupalkový olej (Oenothera biennis), aróma - přírodní citrónový olej (2,74 %), aróma - přírodní citrón (0,26 %), antioxidant – směs tokoferolu (získaný ze sóji).

Obsahuje

na 5 ml

na 15 ml

Rybí olej (omega-3)

800 mg

2400 mg

– kyselina eikosapentaenová (EPA)

186 mg

558 mg

– kyselina dokosahexaenová (DHA)

58 mg

174 mg

Pupalkový olej (omega-6)

200 mg

600 mg

– kyselina gama-linolenová (GLA)

20 mg

60 mg

Výrobek se nepodává ve vyšších, než doporučených dávkách. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Udržování zdravého životního stylu a vyvážená strava jsou nezbytné pro zachování dobrého zdravotního stavu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry produktu Eye q příchuť citron tekutá forma 200 ml

  • Název: Eye q příchuť citron tekutá forma 200 ml
  • Cena: 439 Kč
  • Výrobce: Eye q
  • EAN: 5060072603269
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce