DRILL

DRILL

129 Kč

V akci je právě teď DRILL s osvědčenou značkou - tento artikl je tady pro vás za úžasnou cenu 129.00 CZK. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Oblíbený produkt DRILL od oblíbené značky - toto zboží si můžete nechat poslat při právě probíhající akci za 129 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Drill pastilky je léčivý přípravek obsahující místní antiseptikum (látka snižující počet choroboplodných zárodků) a místní anestetikum (látka mírnící bolest). Užívá se při lehčích infekcích sliznice dutiny ústní, při bolestech v krku při chřipce a nachlazení bez horečky a celkových příznaků (v případě infekcí s celkovými příznaky je nutná kontrola u lékaře). Dále se užívá při aftech, drobných poraněních v dutině ústní a moučnivce.

Dávkování

Dospělí a dospívající starší 15 let užívají 4x denně 1 pastilku. Doporučená denní dávka u dětí od 6 do 15 let je 2-3 x denně 1 pastilka. Odstup mezi jednotlivými dávkami by měl být u dospělých minimálně 2 hodiny a u dětí 4 hodiny. Tento přípravek by se neměl užívat před jídlem nebo pitím z důvodu možnosti zalknutí. Pastilky nežvýkat, ale nechat volně rozpustit v ústech.

Pokud se do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nedostaví zlepšení nebo dojde ke zhoršení stavu je nutná porada s lékařem. V těhotenství a při kojení není vhodné užívat tento přípravek.

Složení:

Léčivou látkou je chlorhexidini digluconas 3,00 mg a tetracaini hydrochloridum 0,20 mg v 1 pastilce.

Pomocnými látkami jsou kyselina askorbová, amonium-glycyrrhizát, ponceau 4R, složené aroma, složené mentholové aroma, sacharóza, tekutá glukóza.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu DRILL

  • Název: DRILL
  • Cena: 129 Kč
  • Výrobce:
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce