Da Vinci Academia Coenzym EXTRA! Strong 60 mg 30+30 tobolek Da Vinci Academia

Da Vinci Academia Coenzym EXTRA! Strong 60 mg 30+30 tobolek

269 Kč

Prvotřídní Da Vinci Academia Coenzym EXTRA! Strong 60 mg 30+30 tobolek s trendy značkou Da Vinci Academia - tento artikl je v tento okamžik za bombastickou cenu 269.00 CZK. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

SKU: 8594059733856
Do obchodu

Popis

Da Vinci Academia

Oblíbený produkt Da Vinci Academia Coenzym EXTRA! Strong 60 mg 30+30 tobolek co nám dodává Da Vinci Academia - tento artikl nepropásněte v sezónní slevě za 269 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Coenzym EXTRA!

Denním užíváním Coenzymu EXTRA! si v těle vytvoříte optimálnější hladinu látek pro každý náročný den.

Coenzym EXTRA! CLASSIC/ STRONG/ MAX

Účinnost těchto přípravků zajišťuje unikátní kombinace coenzymu Q10, omega-3 PUFA, vitaminu E a nejmodernější technologie výroby.

Proč užívat Coenzym EXTRA!:

  • ochrana před volnými radikály
  • pro zdraví a správnou činnost srdce
  • pro správně fungující energetický metabolismus

Coenzym EXTRA!
je určen široké veřejnosti, zejména lidem:

  • s velkým psychickým či fyzickým zatížením
  • sportovcům

Coenzym EXTRA! je k dostání ve formách:

Coenzym EXTRA! CLASSIC (Coenzym Q10 – 30 mg)

Coenzym EXTRA! STRONG (Coenzym Q10 – 60 mg)

Coenzym EXTRA! MAX (Coenzym Q10 – 100 mg)

Užití

je doplněk stravy s vyváženým složením. Účinnost tohoto přípravku zajišťuje unikátní kombinace coenzymu Q10 - 30 mg, omega-3 PUFA, vitaminu E, vit B1 a nejmodernější technologie výroby. Obsažený vitamín B1 přispívá k normální funkci srdce a energetickému metabolismu.

Dávkování

Denním užíváním COENZYMU EXTRA! CLASSIC si v těle vytvoříte optimálnější hladinu látek pro každý náročný den. Doporučená denní dávka: 1 – 2 tobolky denně.

Fakta/rady

Upozornění: Ukládat mimo dosah děti! Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Složení

Coenzym Q10 - 30 mg Tato přírodní látka, nazývaná též jako ubichinon Q10 nebo také vitamin Q, je přirozenou látkou v lidském organizmu. Tvorba coenzymu Q10 v lidském těle od určitého věku však klesá. Je proto přínosné ho průběžně doplňovat. Omega-3 PUFA: Díky příznivému vlivu na lidský organizmus je doporučováno, aby tvořily pravidelnou součást naší stravy. Vitamin E: Přispívá k ochraně buněk před poškozením volnými radikály. Vitamin B1: Přispívá k normální funkci srdce, nervového systému, energetického metabolismu a psychické činnosti.

Informace o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Odborná poznámka

S Vašimi dotazy, náměty či dalšími informacemi se prosím obracejte na naši bezplatnou infolinku: 800 555 568, nebo na www.DaVinciAcademia.cz.

Da Vinci Academia – Objevuje tajemství Vašeho zdraví.

Parametry produktu Da Vinci Academia Coenzym EXTRA! Strong 60 mg 30+30 tobolek

  • Název: Da Vinci Academia Coenzym EXTRA! Strong 60 mg 30+30 tobolek
  • Cena: 269 Kč
  • Výrobce: Da Vinci Academia
  • EAN: 8594059733856
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce