Corega Comfort fixační krém 40 g Corega

Corega Comfort fixační krém 40 g

129 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Corega Comfort fixační krém 40 g pocházející od značky Corega - tento artikl pořizujte s extra slevou za 129.00 CZK. Vybírejte to nejlepší u nás. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 5054563058164
Do obchodu

Popis

Corega

Nabídka pro vás: Corega Comfort fixační krém 40 g od výrobce Corega - toto zboží si můžete nechat poslat za mimořádně nízkou cenu 129 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Přejeme vám příjemné nakupování.

Corega Comfort poskytuje celodenní pevné uchycení zubní náhrady. Kryje povrch zubní náhrady a chrání před pronikáním potravin.

Použití:

Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém 1x denně. Pokud je třeba aplikovat krém vícekrát denně, poraďte se se svým zubním lékařem. Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Možná budete potřebovat více pokusů, abyste zjistili, jaké množství krému je pro Vás vhodné.

Naneste krém na čistou suchou zubní náhradu v krátkých proužcích. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte, a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění. Při vyjmutí náhrady si vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku.

Parametry produktu Corega Comfort fixační krém 40 g

  • Název: Corega Comfort fixační krém 40 g
  • Cena: 129 Kč
  • Výrobce: Corega
  • EAN: 5054563058164
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce