Boiron ACONITUM NAPELLUS CH5 granule 4 g Boiron

Boiron ACONITUM NAPELLUS CH5 granule 4 g

99 Kč

V akci je právě teď Boiron ACONITUM NAPELLUS CH5 granule 4 g od známé značky Boiron - toto zboží zakoupíte výhodně za 99.00 CZK. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 3352710011072
Do obchodu

Popis

Boiron

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Boiron ACONITUM NAPELLUS CH5 granule 4 g od známého výrobce Boiron - toto zboží si můžete nechat doručit v jedinečné akci za 99 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník. Homeopatické přípravky se používají k léčbě akutních stavů běžných onemocnění, ale pod dohledem lékaře také k léčbě chronických nemocí.

Použití:

Daný počet granulí se vsype do úst a nechá se zvolna rozpustit, např. pod jazykem, nezapíjí se. Lék se vstřebává do organismu ústní sliznicí, je proto žádoucí, aby v ústech v okamžiku užití nebyly přítomné některé aromatické látky (např. mentol, káva nebo tabák), které by mohly vstřebávání ovlivnit. U kojenců a malých dětí je možné granule rozpustit v malém množství vody (dodržujte doporučení odborníka, obecně však platí 10 granulí na 1 dcl kojenecké vody) a podávat dítěti po lžičkách v doporučených intervalech (1 dávka = 1 lžička). Každý den se připravuje stejným způsobem nový roztok.

Více o homeopatii:

Základem pro přípravu homeopatických léků jsou obvykle suroviny rostlinného nebo živočišného původu a výroba homeopatik podléhá nejpřísnějším předpisům, stejně jako příprava jiných léčiv. Při centezimálním ředěním (zkratka CH), je 1 díl základní (matečné) tinktury zředěn v poměru 1:100. Po protřepání (dynamizaci) vzniklého roztoku se opět odebírá jeden díl a ředí se s 99 díly rozpouštědla. Číslo v názvu přípravku nám pak udává, kolikanásobně byl tento postup opakován.

Parametry produktu Boiron ACONITUM NAPELLUS CH5 granule 4 g

  • Název: Boiron ACONITUM NAPELLUS CH5 granule 4 g
  • Cena: 99 Kč
  • Výrobce: Boiron
  • EAN: 3352710011072
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce