Bio d Čistič na koupelny náhradní náplň 500 ml Bio d

Bio d Čistič na koupelny náhradní náplň 500 ml

75 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Bio d Čistič na koupelny náhradní náplň 500 ml od firmy Bio d - toto zboží si můžete nechat dodat po zlevnění za 75.00 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 5034938200077
Do obchodu

Popis

Bio d

Diskontní Bio d Čistič na koupelny náhradní náplň 500 ml s pečetí kvality Bio d - tento hit získáte v jedinečné akci za 75 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Neplaťte jinde víc než musíte.

Účinný přírodní prostředek, který skvěle funguje na všechny koupelnové povrchy jako jsou sklo, keramika, perspex, chrom a ostatní neporézní povrchy. Stačí nastříkat, počkat a opláchnout. Pravidelným používáním zamezíte tvorbě vodního kamene. Nevhodný pro použití na pozlacené povrchy.

Čistící efekt vychází ze síly přírodních tenzidů, zejména kyseline citronové a pomerančového oleje. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku a děti. Bezpečný pro septik a domácí čističky vod. Bez palmového oleje.

Náhradní náplň, která ušetří náklady a je navíc ekologičtější díky opakovanému použití rozprašovače.

Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené.

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu.

Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. Neobsahují žádné geneticky modifikované látky.

Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation

Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Složení:

Méně než 5%: aniontové povrchově aktivní látky, citrát sodný, amfoterní povrchově aktivní látky, kyselina citrónová.

Upozornění:

H316 Způsobuje mírné podráždění kůže.

H320 Způsobuje podráždění očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení: P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou‐li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává‐li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Parametry produktu Bio d Čistič na koupelny náhradní náplň 500 ml

  • Název: Bio d Čistič na koupelny náhradní náplň 500 ml
  • Cena: 75 Kč
  • Výrobce: Bio d
  • EAN: 5034938200077
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce