BAYBY BBW 2000 Ohřívač lahví 3v1 BAYBY

BAYBY BBW 2000 Ohřívač lahví 3v1

469 Kč

V akci je pouze tady BAYBY BBW 2000 Ohřívač lahví 3v1 od známé značky BAYBY - tento hit můžete sehnat při právě probíhající akci za 469.00 CZK. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 8590669171606
Do obchodu

Popis

BAYBY

Tradiční bestseller, BAYBY BBW 2000 Ohřívač lahví 3v1 co odebíráme od výrobce BAYBY - tento hit naleznete v jedinečné akci za 469 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Společnost Bayby vytvořila multifunkční ohřívač kojeneckých lahví, který v jediném přístroji nabízí hned tři funkce. Můžete ho využít jako klasický ohřívač lahviček, které udrží stravu déle teplou a mimiko bude moct jíst svým vlastním tempem. Přístroj také zvládá rovnoměrně a rychle ohřát dětskou stravu, přičemž nevznikají v jídle žádná horká místa, takže nehrozí, že by se miminko během krmení popálilo. Poslední funkcí j e sterilizace doplňků. Tento program odstraní z jídelního příslušenství nečistoty i bakterie, aby miminka s nevyvinutým imunitním systémem nechytla bacily.

Rychlý ohřev

Ohřívejte v přístroji mléko nebo vodu. Ovládání je jednoduché a rychle si ho podmaní každý rodič. Stačí nastavit požadovaný čas ohřevu a během chvilky má dítě jídlo připravené. Při využívání zařízení se však nemusíte omezovat pouze na tekutiny. Stejně dobře zvládne přístroj ohřívat i kašičky nebo vařenou zeleninku, aby si vaše miminko pochutnávalo na pestré a vyvážené stravě.

Sterilizace doplňků

Po skončení krmení lze ohřívač využít také jako sterilizátor dětských doplňků. Kapacita přístroje umožňuje sterilizovat menší věci, například savičky nebo dudlíky, aby byly čisté a připravené k dalšímu použití vašimi dětmi.

Parametry produktu BAYBY BBW 2000 Ohřívač lahví 3v1

  • Název: BAYBY BBW 2000 Ohřívač lahví 3v1
  • Cena: 469 Kč
  • Výrobce: BAYBY
  • EAN: 8590669171606
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce