Almiral gel 50 g Almiral

Almiral gel 50 g

115 Kč

V akci je právě teď Almiral gel 50 g od oblíbené značky Almiral - toto zboží si můžete opatřit po zlevnění za 115.00 CZK. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 5290931004139
Do obchodu

Popis

Almiral

Tohle si zamilujete: Almiral gel 50 g co nám dodává Almiral - tento artikl doporučujeme v úžasné akci za 115 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

ALMIRAL GEL obsahuje  diklofenak, který působí proti bolesti, zánětu a zmírňuje otoky. ALMIRAL GEL se používá k lokální léčbě onemocnění pohybového aparátu, především k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů. U dospívajících od 14 let lze ALMIRAL GEL použít při akutních poraněních, jako jsou podvrknutí, pohmoždění a úrazy způsobené při sportu. U dospělých pak při poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natáhnutí nebo pohmoždění a při bolestech zad. Přípravek ALMIRAL GEL je určen k zevnímu použití, nemastí a proniká velice dobře pokožkou. ALMIRAL GEL je určen pro dospělé a dospívající od 14 let.

Jak se přípravek ALMIRAL GEL používá:

Dospělí a dospívající od 14 let aplikují Almiral gel 3-4krát denně na bolestivou oblast.

Složení:

Léčivou látkou je diclofenacum diethylaminum. 1 g gelu obsahuje diclofenacum diethylaminum 11,6 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 10 mg.

Pomocnými látkami jsou propylenglykol, isopropylalkohol, karbomer 940, dipropylenglykol-monomethylether, silice máty peprné a čištěná voda.


LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. 

 

Parametry produktu Almiral gel 50 g

  • Název: Almiral gel 50 g
  • Cena: 115 Kč
  • Výrobce: Almiral
  • EAN: 5290931004139
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce