Ajatin Profarma tinktura 50 ml

Ajatin Profarma tinktura 50 ml

55 Kč

Radost přinášející Ajatin Profarma tinktura 50 ml od - toto zboží si můžete koupit za skvělou cenu 55.00 CZK. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8590329582360
Do obchodu

Popis

V akci je právě teď Ajatin Profarma tinktura 50 ml od kvalitní značky - toto zboží si můžete opatřit téměř zdarma za 55 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Ajatin je dezinfekční přípravek určený ke kožnímu podání, který ničí choroboplodné zárodky. Jeho použití je určeno k dezinfekci běžných drobných poranění kůže (závažná, hluboká poranění nebo větší rozsah rány je nutno řešit s lékařem). Dalším užitím přípravku je dezinfekce kůže před operací.

Dávkování:

Dospělí, dospívající i děti užívají tak, že se postižené místo na kůži důkladně potře tampónem plně nasáklým Ajatin tinkturou, u přípravku s mechanickým rozprašovačem se roztok aplikuje na ošetřované místo pomocí rozprašovače ze vzdálenosti 10 cm tak, aby došlo ke zvlhčení celého místa. Po aplikaci je třeba počkat do jejího zaschnutí.  

Pokud nedojde do 3 dnů ke zlepšení (poranění se nehojí nebo přetrvává), nebo pokud se v ráně objeví příznaky zánětu, infekce (zarudnutí, otok, bolest v ráně, přítomnost hnisu),  nebo se objeví celkové příznaky (horečka, zimnice), je nutné navštívit ihned lékaře.                                        

Složení:

Léčivou látkou je benzododecinii bromidi solutio 10 % 100 mg v 1 ml.

Pomocnými látkami jsou ethanol denaturovaný thymolem, čištěná voda a citronová žluť.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Ajatin Profarma tinktura 50 ml

  • Název: Ajatin Profarma tinktura 50 ml
  • Cena: 55 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8590329582360
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce